ATA TAŞIMACILIK

ATA TAŞIMACILIK

Kaliteli ve huzurlu bir taşıma için firma seçimi oldukça önemli bir husustur. Taşımacılık ve nakliye sektöründe hizmet veren firmamız garantili, zahmetsiz ve kusursuz bir işlem vaat etmektedir. Ata taşımacılık işlemlerinin her evresi, uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız ile irtibat kurulması halinde taşınma işleminin yapılacağı tarih belirlendiği gibi eşyanın durumuna göre de araç seçimi olmaktadır. Evden eve nakliyatta geniş araçların kullanımı daha sık olurken ürün ya da ofis taşımacılığında küçük tipli araçlar yeterli olmaktadır.

Oldukça makul fiyatlarda hizmet veren firmamızda çalışan kişilerde alanında yetkinliğe sahiptir. Bundan dolayı sadece Ata evdeneve  taşımacılık işlemi değil, paketleme, düzenleme, monte gibi işlemlerde yapılabilmektedir. Beyaz eşyaların sökülme durumu olabildiği gibi avizelerin çıkarılması da titiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte yapılacak monte işlemleriyle mobilyalar çok daha rahat bir şekilde taşınabilmektedir. Eşyaların paketlenmesinde ise kaliteli ambalaj malzemeleri tercih edilmektedir.

Firmamızda hamal kullanımına uygun eşyalar kullanılmadığı gibi yetersiz fayda sağlayan hiçbir ürün ile taşımacılıkta yapılmamaktadır. Bununla birlikte köşeleri sivri olan eşyaların streç film ile sarılması da vuruk, çizik olmaması açısından önem taşımaktadır. Her türlü taşımacılık hizmeti sunan Ata asansörlü taşımacılık firmamızda fiyat seçenekleri de uygunluğu ile öne çıkmaktadır. Bununla birlikte eşyaların sigortalanması da yine sağlanan hizmetlerdendir. Ayrıca eşyaların indirilmesinde zarar verme riski bulunmamaktadır. Yüksek katlı binalarda ise asansörlü taşımacılık düzeneği de sağlanmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın