EVDEN EVE NAKLİYE

EVDEN EVE NAKLİYE

Uzun yıllardır kaliteli hizmet sunan firmamız Ata evden eve nakliyat başta olmak üzere çeşitli taşımacılık işlemlerinde faaliyet göstermektedir. Firmamız ile iletişime geçilmesi halinde en uygun tarih belirlendiği gibi koşullarda sağlanmaktadır. 3+1 ve daha büyük evler için geniş araçlarımızla hizmet sunmaktayız. Bunun dışında küçük ölçekli taşımalarda ise yeterli boyutlarda araçlarımız bulunmaktadır. Sadece nakliyat işleminde değil, aynı zamanda paketleme işlemleri de ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Taşıma işlemlerinde hiçbir sorun olmaması için paketlemenin yeterli düzeyde ve kalitede olması büyük önem taşımaktadır. Bundan dolayı birçok hususun bir arada olmasına dikkat edilmektedir.

Firmamız tarafından paketleme işlemlerinde kaliteli ambalaj kullanımına da özen gösterilmektedir. Ayrıca mobilyaların köşe bölümlerinden hasar almaması içinde streç film ile sarılma işlemi de yapılmaktadır. Böylelikle Ata evden evde taşımacılık taşınan eşyaların zarar almasının önüne geçilmektedir. Yüksek katlı binalarda ise asansörlü taşıma düzeneği kullanılabilir. Firmamız tarafından sunulan bu hizmet şeklinde eşyaların taşınması çok daha kolay olduğu gibi, aynı zamanda süre açısından da önemli bir tasarruf sağlanmaktadır.

Taşıması yapılan eşyaların düzeneğe yerleştirilmesinden sonra kemerle bağlanması emniyet açısından gereklidir. Bununla birlikte periyodik olarak bakımları yaptırılan düzeneğin devrilmesi, çökmesi ya da bozulması mümkün değildir. Ata evden eve nakliye nakliye işlemlerinde sunulan hizmet kalitesinden dolayı müşteri memnuniyet oranımız da oldukça yüksektir. Bununla birlikte istenmesi halinde eşyaların sigortalı bir şekilde taşınması da sağlanmaktadır.

Bir Cevap Yazın