P_20150401_230818

Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Taşımacılık sektörü uzun yıllara dayanan bir geçmişe sahip olan deneyimli ve kurumsal bir çatıda faaliyetlerini sürdürmektedir. Taşımacılık sektöründe yer alan firmamız ise, evden eve veya ofisten ofise taşımacılık alanında hizmet vermektedir.

Hizmetlerimizde deneyimli şoförlerimiz, konusunda uzman personelimizle uzun süredir halkımıza hizmet vermekteyiz. Faaliyetlerimiz Mersin içi ağırlıklı olup Mersin evden eve asansörlü nakliyat konusunda her türlü ihtiyacınıza karşılık vermekteyiz.

Mersin evden eve asansörlü taşımacılık değerli müşterilerimize hemen bir fiyat teklifi sunmaz. İşinde son derece profesyonel ve dürüst olup, öncelikle uzman personelimiz mersin evden eve taşımacılık yerinizde ekspertiz çalışması yapar ve size tercih seçenekleriyle bir fiyat raporu sunar.

Kabul ettiğiniz takdirde belirlenen tarihte Mersin nakliye aracımız evinize gelerek itinalı bir şekilde eşyalarınızı paketleyip kargo aracına yükler. Bu işlem sırasında son derece titizlik gösterilir.

Herhangi bir eşyanın kırılmaması ya da zarar görmemesine önem verilir. Aynı dikkat yol süresince ve belirlenen hedef adrese teslim edilirken de söz konusudur. Aynı zamanda istekleriniz doğrultusunda, Mersin’in ilçeleri veya komşu şehirlere de nakliye hizmetimiz olmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın